Ota yhteyttä

Yhdessä olemme enemmän. Jos sinulla tai organisaatiollasi on idea, palaute, kysymys tai ehdotus, ota meihin yhteyttä!

Lähetä sähköpostia
Antero

Antero Vartia

Founder

antero@compensate.com

Minna

Minna Kaitala

COO, Head of Brand

minna@compensate.com

Larissa

Larissa Leppänen

Head of Legal and Sustainability

larissa@compensate.com

Annikki Laine

Annikki Laine

CPO, Head of Partnerships

annikki@compensate.com

Niklas Kaskeala

Niklas Kaskeala

Corporate Social Responsibility Lead

niklas@compensate.com

Ryan Savage

Ryan Savage

Head of People

ryan@compensate.com

Katri Kallio-Koski

Katri Kallio-Koski

Sustainability Lead

katri@compensate.com

Sami Lähde

Sami Lähde

Partnerships Associate

sami@compensate.com

Veikko Sajaniemi

Veikko Sajaniemi

Partnerships Associate

veikko@compensate.com

Tatu Hinttula

Tatu Hinttula

Business Development Manager

tatu@compensate.com

Sofia Seivo

Sofia Seivo

Sustainability Trainee

sofia@compensate.com

Compensate

Y-tunnus: 2914937-8

Kompensäätiö sr

Pursimiehenkatu 26 C PL 3

00150 Helsinki, Finland

info@compensate.com

support@compensate.com